Live in Heitkamp; meezingen met nederpop van Ferme Jongus – 31 mei 2025

De Stichting Herdenken Bevrijding Bergh organiseert op zaterdagavond 31 mei een spetterend optreden van de nederpop-formatie Ferme Jongus in Kultuurhuus Heitkamp in ‘s-Heerenberg.

Tijdens het speciale herdenkingsweekend is Heitkamp de uitvalsbasis van de organisatie en hebben er diverse ontvangsten plaats. Op de zaterdagavond is de bühne in het Kultuurhuus voor de groep Ferme Jongus die naam maakt met de nederpop die ze brengen: veelal Nederlandstalige popmuziek die door de jaren heen populair is geweest in de Nederlandse hitlijsten.  De Gelderse 5-mans formatie brengt meezing-repertoire met nummers die je soms net even niet verwacht. De band meldt hierover dat ze het ‘op ferme wijze’ gaan brengen.
,,Dat wil zeggen: beraden, beslist, boud, danig, dapper, degelijk, doortastend, drastisch, energiek, fier, fiks, flink, gedecideerd, geestkracht tonend, heldhaftig, kloek, koen, kordaat, krachtdadig, krachtig, kranig, moedig, onversaagd, onverschrokken, onvervaard, resoluut, robuust en solide. Zo dus, en ook nog om te dansen!”
Oftewel muziek van Doe maar tot het Goede Doel, The Scene, Toontje Lager, Ramses, De Dijk en nog veel meer.
De toegang voor dit bevrijdingsfeest-optreden bij Heitkamp is gratis. Heitkamp is om 19.30 uur geopend. Het live-concert begint rond 20.30 uur.

Adres: Oudste Poortstraat 2, 7041 AR, ’s-Heerenberg

Tel: +31 6 49967957

Mail: info@kultuurhuusheitkamp.nl

Website Kultuurhuus Heitkamp

84 Views
Scroll naar boven
Close
Tags